Planescape: Torment

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $9.99
  • Boyut 1.80 GB
  • Version 3.1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Overhaul Games Inc.
RPG oyun türünde geliştirilen Planescape: Torment rol yapma oyunu geniş bir hikayeye ev sahipliği yapıyor.

RPG oyun türünde geliştirilen Planescape: Torment rol yapma oyunu geniş bir hikayeye ev sahipliği yapıyor.

İlk olarak 1999 taihinde oyun piyasasına katılan Planescape: Torment rol yapma oyunu ilk çıktığı anda oldukça beğeni toplamış bir oyundur. Oyunumuz Overhaul Games Inc. stüdyosunun bir eseri olupğ hala da oyun piyasasını kasıp kavuran bir oyun olarak başarısına devam etmektedir. Geniş bire hikayeye sahip olduğunu düşündüğüm Planescape: Torment oyununda belli bir role bürüneceksiniz.

Karakterimiz olan Nameless One bir çok hayata dahil olmuş ve her yeni hayatında da geçmiş hayatını unutan kahramanıza yardım edeceksiniz. Her yaşadığınız hayata dair vücudunuzda bir çok dövme bulunuyor. Hatıraların ise tek tek zihninde canlanmaya başladı ne yapağını bilmiyorsun. Kahramanımız yeni hayata uyandığında Morte adında bir karakter ona yardım etmek için yanına geliyor. Morte oyuna dahil olduğunda sıradışı olaylar ile karşılaşıyor ve oyun daha da esrarengizleşiyor.

Oyunumuz Sigil adlı bir şehirde başlıyorsunuz fakat sadece burada yer almıyorsunuz. Büyülü kapılar ile boyut değiştirebiliyorsunuz. İlginç olayların ve maceraların sizi beklediği Planescape: Torment oyununa İOS cep telefonunuz ile sahip olun.

Daha Fazla Göster
Planescape: Torment indir